|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Kruīzs Antālijas piekrastes pērles.
    
 Pieteikties 
 
Valsts: Turcija
Maršruts: Antālija - Olimpa - Kekova - Finike - Seneviza - Tekerova - Faselisa - Antālija
Dienas: 8; 10
Izbraukšanas datums: Maijs - Oktobris
Transports:  Prāmis Lidmašīna

Turcijas dabiskās un neskartās piekrastes miers un klusums ir kā dārgums, ko atklāt un apbrīnot atpūtas izslāpušajiem ceļotājiem. Šis izklaidējošais brauciens ar jahtu gar Turcijas dienvidrietumu piekrasti būs neaizmirstams piedzīvojums. Idilliskais 8 dienu kruīzs tradicionālajā turku jahtā sola atklāt pasakainus līčus, seno civilizāciju atstātās liecības to piekrastēs un tirkizzilās jūras bagātības. Izbrauciens guletā nozīmē burāšanu līdz ar vējiem, saplūstot ar dabu, tās klusumu un mieru. Gan kruīza laikā, gan piestājot un iepazīstot piekrastes ciemus, atpūtniekus priecēs patiesi burvīgas un skaistas dabas ainavas. Izbaudot jūras bezgalīgos plašumus uz guletas klāja, ceļotāji atklās neskartus līčus un krasta līnijas robotos ielokus. Vēstures un arheoloģijas mīļotājiem Egejas un Vidusjūras krasti ir kā atvērts brīvdabas muzejs, kas ik uz soļa apbur ar gadsimtiem seniem arhitektūras pieminekļiem. Atkarībā no izvēlētā brauciena maršruta, ceļotājiem iespējams apskatīt seno amfiteātru, agoru un svētnamu drupas, kā arī liķiešu, līdiešu, karainu, joniešu, hellēņu un romiešu civilizāciju paliekas. Ik dienu 3 – 4 stundas pavadot jūrā aktīvi burājot, pārējais laiks tiek atvēlēts saules un jūras prieku baudīšanai – sauļošanās uz guletas klaja, nebeidzamās peldes kristāldzidrajā ūdenī, snorkelēšana, vindsērfings, ūdens slēpošana un makšķerēšana.. Stundas pirms karstās pēcpusdienas un tieši pirms saulrieta ir visjaukākās jebkurā kruīza izbraucienā.. Krēslai austot, neaizmirstamus mirkļus sagādās snauda uz klāja zem zvaigžņotās debess.
Guleta ir tradicionālā turku koka jahta, kas izsenis labāko meistaru roku darinātas kalpojušas gadu tūkstošiem Vidusjūrā un Egejas jūrā zvejas un tirdzniecības vajadzībām. Mūsdienās guletas tiek gatavotas speciāli tūristu labsajūtai ar iebūvētu dušu, WC un atdalītām kajītēm, kuru skaits var būt no 3 - 9 , lai attiecīgi uzņemtu līdz pat 18 pasažieriem.

1.diena:
Rīga - Antālija
 
Lidojums Rīga - Antālija. Ielidošana Antālijā un transfērs no lidostas uz jahtu. Iekārtošanās kajītēs. Brīvais laiks. Vakarā kaptieņa rīkotas vakariņas kuras laikā Jūs iepazīstinās ar ceļojumu, jahtu un jahtas komandu un parējiem ceļotajiem. Nakšņošana uz jahtas.

2.diena:
Jahtu piestātne Antalijā - Olimpus

Brokastis uz klāja. Pēc brokastīm tiks sniegta informācija par kruīza maršrutu, kārtību uz klāja un jahtu. Kruīzs sāksies ar burāšanu uz seno pilsētu Olimpus. Olimpos Nacionālajā parkā iekļautas daudzas senās pilsētas, seno civilizāciju apdzīvotās alas un aizsargājamas dzīvnieku sugas. Senā olimpa pilsēta tikusi dibināta 2. gadsimtā p.m.ē., pēdējie iedzīvotāji to pametuši 15.gadsimtā. Mūsdienās senās drupas tiek saglabātas mākslīgi iekonservējot. Antīkās pilsētas apmeklējumam nav nepieciešams gids vai īpaši padziļinātas vēstures zināšanas, tomēr izpratne par Olimpus vēsturi liks novērtēt saglabājušos kultūrvēstures mantojumu. Olimpus drupas ir aizsargātas ar likumu kā vēsturisks mantojums un unikāls tūrisma objekts. Šobrīd senā pilsēta ir dabas varā – pilsētas apmeklētājiem jāveic piedzīvojumiem bagāts pārgājiens caur lauru koku birzīm un meža takām, kuras ieskauj savvaļas vīģes un priedes. Olimpus kalna piekājē ir pasakaina pludmale.
Pēc pusdienām un peldes kuģošana turpināsies uz Adrasana līci, kur guleta noenkurosies, lai atpūtnieki ieturētu vakariņas un  pārnakšņotu.

3.diena:
Demre – Gokkaya līcis
Brokastis uz klāja. Diena sāksies ar burāšanu uz Demri, kur  iespējams pievienoties izvēles ekskursijai uz Demri, kas tiek saukta arī par Svētā Nikolausa jeb Santa Klausa pilsētu, kurš šajā pilsētā ir dzīvojis un kalpojis kā bīskaps. Leģenda stāsta, ka Svētais Nikolaus ticis dēvēts arī par Nikolausu Brīnumdari (Nicholas Wonderworker), jo viņam piemitusi slepenu dāvanu devēja slava, piemēram, liekot monētas to ļaužu apavos, kuri tos atstājuši viņam, tādējādi Svētais Nikolaus kļuva par modeli mūsdienu Santa Klausam. Pēc izvēles ekskursijas guleta turpinās ceļu uz Gokkaya līci, kur jahta pietauvosies, lai viesi nobaudītu vakariņas un sagatavotos naktsmieram.

4.diena:
Tersane - Ucagiz
No rīta tiks uzsākta burāšana uz Batih Sehir jeb grimušo pilsētu. Pietauvošanās Tersane līcī, kur tiks atvelēts laiks ilgām peldēm, pēc kurām paredzēts brīvais laiks atpūtai un diendusai. Izvēles ekskursija uz Kas – Saklikent (Ekskursijas cenā ir iekļautas pusdienas). Atgriežoties no ekskursijas, burāšana turpināsies uz Ucagiz līci, kur guleta noenkurosies uz vakariņu laiku un nakts mieram.

5.diena:
Simena - Kekova

Rīta saulei austot, brokastis uz klāja. Izvēles ekskursija uz ar iespēju apskatīt seno liķiešu pilsētu Simenu, kura ir pa pusei nogrimusi un kurai ir pieeja tikai no jūras puses. Šeit kalna galā apskatāma neliela bizantiešu pils, kas tikusi būvēta, lai atvairītu pirātu uzbrukumus. Pilī ir klintī cirsts, neliels teātris ar 300 sēdvietām – kas ir mazākais zināmais starp liķiešu pilsētām. No pils paveras brīnišķīgs skats uz Vidusjūru un Kekovas salu. Jūras gultnē  saskatāmi seno laiku sarkofāgi, bet ostas pakājē ir jauks restorāns, kas piedāvā ik rītu nozvejotās jūras veltes dažādos veidos. Vakariņas uz klāja un nakšņošana uz guletas Kekovas tuvumā.

6.diena:
Porto Ceneviz - Phaselis
Agri no rīta guletas kurss vedīs uz Ceneviz ostu vai Sazaka līci. Brīvais laiks peldēm kristāldzidrajos ūdeņos un saules baudīšanai. Pēc pusdienām burāšana turpināsies uz Phaselis līci, kur ir viena no visskaistākajām pludmalēm, kuras tuvumā arī apskatāma nozīmīga vēsturiska vieta Phaselis. Brīvais laiks saules un jūras baudīšanai, snorkelēšanai pasakaini dzidra ūdenī vai Phaselis seno drupu un amfiteātra apskatei. Vakariņas un nakšņošana Phaselis skaistajā līcī.

7.diena:
Aysigi līcis – jahtu piestātne Antalijā

Pēc brokastīm rīts iesākās ar burāšanu uz Aysigi līci, kur guleta piestās. Laiks pasakainās jūras un skaistas ainavas baudīšanai. Pusdienas uz klāja. Pēc pusdienām burāšana uz Antālijas vai Kemeras jahtu piestātni. Vakars uz guletas jeb turku jahtas klāja ar atvadu vakariņām un iespēju vēl brīdi kavēties pēdējo dienu atmiņās par redzēto un piedzīvoto. 

8.diena:
Antālija.

Agrās brokastis. Transfērs uz Antālijas lidostas un lidojums Antālija - Rīga.
Tiem kas pagarina atpūtu:
Brokastis uz klāja. Ap plkst.10:30 nokāpšana no guletas klāja. Transfērs uz izvēlēto viesnīcu. Brīvais laiks atpūtai pludmalē un tuvākās apkārtnes iepazīšanai. 

9.diena: 
Atpūta pie jūras.

10.diena:
Atpūta pie jūras.

11.diena:
Agrās brokastis. Transfērs uz Antālijas lidostas un lidojums Antālija - Rīga.

Cenā iekļauts:

  • Tiešais lidojums Rīga - Antālija - Rīga ( uzkodas, dzērieni un vīns iekļauti cenā )
  • Transfēri pēc programmas.
  • Pilna pansija uz jahtas ( brokastis, pusdienas, launags, vakariņas izņemot dzērienus pusdienu un vakariņu laikā )

Cenā nav iekļauts:

  • Apdošināšana ( obligāta )
  • Dzērieni uz jahtas izņemot ( tēja, kafija, sula, ūdens brokastīs un launaga laikā )
  • Maksas ekskursijas un ieejas biļetes apskates objektos
  • Personīgie tēriņi

    
 Pieteikties 
 
  ← atpakaļ pie ceļojumu saraksta
   Nosūtīt draugam  Izdrukāt  Uzdot jautājumu
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv